Dzień Ziemi

22 kwietnia, w Dzień Ziemi, gościliśmy w naszej szkole Łowczego Okręgowego PZŁ Bielsko-Biała pana Grzegorza Siwca, panią edukator Kingę Sporek oraz studenta Wydziału Leśnego w Krakowie pana Mateusza Siwca. (więcej)

Czytam, bo lubię! – aktualizacja kwiecień 2024

Kolejna aktualizacja:) Grono absolwentów programu liczy już osiem osób(!) i są to: Gosia, Julie, Paulinka, Emilka, Wojtek, Michał, Zosia i Karol - wszyscy z kl. 3a. (więcej)

Jesteś moja bajką....

Uczniowie klasy 4b przygotowali dla młodszych kolegów i koleżanek z klas I-III przedstawienie pt. Legenda o warszawskim Bazyliszku. (więcej)

MŁODZI STRAŻACY:)

Gminne eliminacje do Powiatowego konkursu z wiedzy pożarniczej już za nami. Odbyły się one 26 marca w OSP w Cięcinie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Tomasz Wojciuch, Michał Hyla, Kacper Konior, Paweł Żołdak oraz Grzegorz Koźlik. (więcej)

Wesołych Świąt!

Wyróżnienia dla pierwszaków

Jak co roku Starostwo Powiatowe w Żywcu zorganizowało konkurs plastyczny o tematyce świątecznej pn. Wielkanoc w Tradycji Naszych Przodków. (więcej)

Gdzie po ósmej klasie?

Uczniowie klas ósmych przygotowują się do wyboru szkoły ponadpodstawowej. W związku z tym w naszej szkole odbyły się pierwsze spotkania promocyjne szkół z naszego powiatu. (więcej)

Zrobię sobie koszyk!

Kolejna odsłona warsztatów w bibliotece za nami. Z papierowej wikliny powstały piękne koszyki i jedna misa(!). Trzecioklasiści spisali się na medal. (więcej)

Powiatowy Przegląd Kolęd i Pieśni Zimowych w Języku Angielskim i Niemieckim

Po raz kolejny nasi uczniowie wzięli udział w Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pieśni Zimowych  w Języku Angielskim i Niemieckim w Szkole Podstawowej w Żabnicy. (więcej)